fbpx

Henna brwi i rzęs

Henna to zabieg farbowania rzęs i brwi. Barwnik henny pozyskiwany jest z liści rośliny występującej na terenach tropikalnych. Można nią nadać kolor włoskom, ale również delikatnie zabarwić skórę, nadając trójwymiarowy efekt. Dzięki czemu nasze brwi będą wyglądały pięknie i naturalnie. Pamiętajmy jednak, że henna służy do korygowania. Efekt u każdego utrzymuje się indywidualnie, zależy to między innymi od rodzaju cery klienta. Zabieg henny łączymy często z regulacją brwi, co daje najlepsze rezultaty.

Wygląd naszej twarzy to nasza wizytówka, warto więc wybrać odpowiedni salon kosmetyczny, który profesjonalnie zadba o wykonanie zabiegu henny brwi.

Szukasz perfekcyjnie wykonanej henny brwi we Wrocławiu?

Dobrze trafiłaś! Opinie naszych klientów mówią same za siebie (5/5 w Google, 5/5 w Facebook, 5/5 w Moment).

Efekty po zabiegu
Piękny i naturalny wygląd!
Przeciwskazania
– uczulenie na hennę
– stany zapalne i alergiczne skóry wokół oczu
– przerwana ciągłość naskórka w miejsc-u zabiegu (skaleczenia, otarcia)
– choroby i skaleczenia oczu (zapalenie spojówek, jęczmień)

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg henny brwi oraz rzęs należy powtarzać zazwyczaj co 2-3 tygodnie dla podtrzymania wyraźnego koloru i podkreślenia spojrzenia.

Należy pamietać, że henna jest jedynie barwnikiem i narzędziem do poprawy a nie naprawy brwi. W niektórych przypadkach jest to bardzo trudne aby uzyskać taki sam kształt obu brwi wyłącznie henną. Jeśli np. mamy dużą asymetrię lub braki we włoskach to idealnym rozwiązaniem będzie makijaż permanentny.

Efekt końcowy jest bardzo indywidualny. Oczekiwania i predyspozycje omawiane są szczegółowo ze specjalistą. W efekcie końcowym dobierany jest kolor, który będzie najlepiej pasował.

Masz więcej pytań?

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług, potrzebujesz pomocy lub po prostu chcesz porozmawiać, chcemy Cię usłyszeć.
Skontaktuj się