fbpx
Manicure Hybrydowy Wrocław

Manicure hybrydowy lub żelowy

Manicure to niewątpliwie niezbędny zabieg polecany każdej kobiecie. Dlaczego? Nie od dzisiaj wiadomo, że piękne dłonie i paznokcie to nasza wizytówka. Jeśli nie masz cierpliwości, czasu czy chęci, aby zająć się tym sama, zapraszamy do Nas!

Podczas manicure zadbamy o wygląd Twoich skórek, opiłowanie i dobranie odpowiedniego kształtu paznokci oraz dobierzemy idealny kolor lakieru.

Na czym polega manicure?

Manicure to zabieg pielęgnacyjny, polegający na opracowaniu wałów i płytki paznokciowej z malowaniem odżywką, lakierem klasycznym, hybrydowym lub nałożeniu masy żelowej. Odsunięcie i/lub usunięcie skórek za pomocą odpowiednich frezów oraz cążek do skórek, nadanie kształtu płytce pilnikiem jednowazowym. Nałożenie oliwki na skórki po skończonym zabiegu oraz kremu nawilżającego na dłonie. W trosce o Wasze bezpieczeństwo wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu są sterylizowane w autoklawie medycznym a pilniki są jednorazowe.

Szukasz perfekcyjnego manicure we Wrocławiu?

Dobrze trafiłaś! Opinie naszych klientów mówią same za siebie (5/5 w Google, 5/5 w Facebook, 5/5 w Moment). Zadbamy o Twoje dłonie i paznokcie – profesjonalnie  i starannie, we Wrocławiu!

Efekty Manicure
Piękne dłonie i zadbane paznokcie! Dobrze wykonany manicure podkreśli naszą elegancję!
Zalecenia po zabiegu
Po zabiegu manicure zalecamy nie stosować produktów na bazie acetonu, może to spowodować zmatowienie lakieru (lub jego zmycie – w przypadku manicure klasycznego). Drogie Panie – pamiętajcie również o tym, że paznokcie mimo tego, że są wzmocnione po zabiegu to nie są najlepszym narzędziem do podważania czy otwierania np. puszek 🙂
Przeciwskazania
– grzybica paznokci i około paznokciowa
– drożdżyca w obrębie pola zabiegowego
– brodawki
– stany zapalne, alergiczne na dłoniach
– infekcje paznokci i ich okolic
– skaleczenia w obrębie paznokci

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług, potrzebujesz pomocy lub po prostu chcesz porozmawiać, chcemy Cię usłyszeć.
Skontaktuj się